Ако преди 30 години някой ми беше казал, че ще имам айфон и ще го ползвам за писане, изпращане на съобщения и аудио и видео разговори, че ще мога да включвам с него уредите у дома… Не, нямаше да повярвам. Ама -да ! Това си е самата истина!
А какво ще кажете за информацията, че до 10 години или до окоо 2030 година ще има ,, Интернет на нещата”.
Т.е. – таблети и компютри ще сканират мислите ни и въз основа на мозъчната ни дейност ще знаят какво мислим, като тази информация ще се предава по между им, чрез “Интернет на Нещата”. [Прочетете още…]






