Мравката пристигаше всеки ден първа на работното място и започваше неуморно да се труди. Произвеждаше и беше доволна.
Шефът, лъва, беше учуден, че мравката работи така добре без надзор.
“Ако тя произвежда толкова без надзор, то колко ли повече би могла да произвежда, ако е под нечий надзор?” – така си помисли и нае една хлебарка. [Прочетете още…]


Нали и у нас всеки летен ден чуваме за пищни сватби на богати хора или на техните деца, та се сетих за


