Създателят на Facebook Марк Зукърбърг планира нов грандиозен проект – създаването на малък град, предназначен само за служители на социалната мрежа. Градът ще се намира в околностите на Сан Франциско, близо до главния офис на компанията. [Прочетете още…]
Погледнете тук!
Този материал ще зарадва хора, които обичат изкуството във всичките му проявления, както е при мен.
Не мога да рисувам, но обичам картините, скултурите.
Не мога да пея, но обожавам почти всеки стил музика.
Не рецитирам добре, но обичам театър и филми…….
Работата е на Ребека Чето. Тя е съвременна художничка, която живее и работи в Сан Франциско.
Насладете се на нещо много оригинално, простичко и майсторско.
За учителите- може да бъде идея! [Прочетете още…]
Български език
Това е една игра за ученици, но тя може да позабавлява и възрастни.
С нея можете да проверите
виждате ли правописните грешки в чужд текст.
А самото разказче, може да Ви заприлича
на Вашите ваканционни преживявания.
Приятно занимание! [Прочетете още…]
In Paradise- DaveZ
Добро утро с прекрасна музика,
красиви хора и още по-красиви земни места.
С това видео можете да влезете в рая.
Хубава мързеливска неделя! [Прочетете още…]
Доц. Вагалински: Търсим античния театър на Хераклея Синтика в източната страна на Кожух планина
Древният град е един от най-големите градски центрове по нашите земи и със запазената си архитектура може да си съперничи с Ефес, каза за BIG5 ръководителят на археологическите разкопки
Доц.д-р Людмил Вагалински е директор на Национален археологически институт с музей към Българската академия на науките и ръководител на проучванията на Античен град „Хераклея Синтика“ [Прочетете още…]
Кръстословица
Една кръстословица,
с която ще преминете през тракийските,
римските и османските наименования на някои от бълграските градове.
Интересно е !
Приятно забавление! [Прочетете още…]
Нашите имена
С раждането си всеки човек получава лично име, с което той тръгва по своя житейски път.
При различните народи и религии определянето на името на новороденото е ставало по определени правила. [Прочетете още…]
Смеех…хх…х
Голяма част от хората мислят,
че тези, които се заседяват в ,,нета” май си имат някакъв проблем!
А дали е така ?
Проблем ли е, любопитство ли , работа ли …
За всеки е различно… [Прочетете още…]