Една малко тъжна Коледна песен!
Забавно, приятно….полезно!
За варненци и гостите на град Варна
26.декември
ИЗЛОЖБА “100 ГОДИНИ БЪЛГАРСКО КИНО“
фоайетата на Фестивален и конгресен център
Тази изложба вече е представяна пред публика в град Стара Загора, в Народното събрание….Тя е създадена по повод навършването на 100 години ,,Българско кино” .Тя разказва за интересни моменти от снимачните площадки на най-добрите български филми, за операторите , режисьорите, лагодарение на запазени снимки от близкото минало .
КИНО-вход СВОБОДЕН [Прочетете още…]
Ледена пързалка -Варна
Ледена пързалка “Младост”Ледената пързалка в кв.”Младост” е част от Спортно-развлекателен комплекс “Младост”. Пързалката е закрита и е на разположение целогодишно, с изключение на месеца за профилактика на обекта.Адрес: жк.Младост, ул. “Хан Севар” /до бл.126/
Телефон за връзка: 052 46 00 86, 052 46 00 87
На 24 ,25, 26 и 31.12.2015 г. и 01.01.2016 г. обектите стопанисвани от ОП „Спорт-Варна“ няма да работят.Ледена пързалка в ОСРК „Младост“ на 26.12.2015 г. ще работи с граждани с работно време: от 10:30 ч. до 18:30 ч. [Прочетете още…]
Варна -спорт
Дом Младост
За варненци и гостите на град Варна
Дом Младост предлага услуги за отмора и активна почивка. Водата в комплекса е термална с температура 47ºС и има лековито
действие.
По време на предстоящите празници работно време на комплекса ще бъде както следва:
телефон за връзка: 052 744385
24.12.2015 г. – 09:00 – 18:00 часа
25.12.2015 г. – 10:00 – 18:00 часа
26.12.2015 г. – 09:00 – 21:00 часа
31.12.2015 г. – 09:00 – 17:00 часа
01.01.2015 г. – почивен ден [Прочетете още…]
Изгря ЗВЕЗДАТА!
Коледен поздрав!
Днес съм много щастлива!
Вчера м
оите третокласници направиха кратък поздрав към родители си за Нова година и им подариха изработени елхички.Пяха песен,танцуваха танц.Заредиха и мен с празнични емоции.
Не си мислете,че нямам семейство и деца и затова се радвам единствено на класа си.
Радвам се , защото живея в мирна страна, имам работа с прекрасни деца и засега съм -здрава!
Не съм кръстена -защото, когато съм родена -това не е било разрешено.Не вярвам в религии.
Уважавам-човешките същества, вярвам в доброто, скрито у всеки човека и се надявам в човешкия разум на хората , които управляват света.
Мили интернет приятели, мили мои ученици,
От все сърце Ви желая весели празници, МИРНА Нова година и здраве във всеки дом!
Живейте разумно, сбъднете мечтите си и направете всеки ден от своя живот -градивен и полезен за тези, които ще дойдат след Вас.
Вярвайте в своя Бог!
Всичко, което искам- Миро и Невена
Песните, музиката…..изкуството, са най-истинският израз на човешките вълнения!
Рождество Христово-филм
Tова е част от поредица , направена по разказите от Библията.

